Kariéra

Hledáme

Obchodní Asistentku

Pracovní náplň:

– Vyřizování nabídek a objednávek
– Komunikace se zahraničními dodavateli
– Práce v programu Pohoda (objednávky, faktury, zadávání položek…)
– Zajišťování chodu kanceláře

Požadujeme

– Zkušenost s programem Pohoda nebo ochota se s ním rychle seznámit
– Schopnost organizovat a koordinovat administrativní úkoly
– Dobrá komunikační dovednost a příjemné vystupování
– Schopnost samostatné práce i práce v týmu
– Znalost anglického jazyka pro komunikaci s dodavateli
– Dobrá znalost práce s PC (MS office,…)
– Ochota učit se novým věcem
– Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

– Práci na plný úvazek
– Stabilní pracovní pozici v úspěšné firmě
– Možnost dalšího vzdělávání
– Příjemné pracovní prostředí a motivující pracovní kolektiv
– 4 týdny dovolené + 3 Sick days
– Příspěvěk na stravování
– Firemní tarif s možností využití pro soukromé účely

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete svůj životopis a motivační dopis na adresu info@nareps.cz

Hledáme

Obchodní zástupce

Pracovní náplň

– Komunikace se zákazníky
– Vytváření nových obchodních příležitostí
– Péče o zákazníky ve svěřeném regionu (dle domluvy)
– Tvorba cenových nabídek

Požadujeme

– řidičský průkaz skupiny B
– Samostatnost a zodpovědnost
– Znalost práce s PC (MS office,…)
– Obchodní duch

Nabízíme

– HPP nebo možnost práce na IČ
– Stabilní pracovní pozici v rychle rostoucí firmě
– Příjemné pracovní prostředí
– Firemní PC, telefon i pro soukromé účely
– Firemní vůz

NAREPS CZ

Produkty

Nástroje

Spolupracujeme

Winstar

UFS

Teknik

Pilana MCT